4NPTSS1489335S16C - 14.89*8.9*33.5*1″*105L*belső hűtéses*S16*4F*TISIN
Cikkszám:
J122065
Keményfém menetmaró, bevonattal 14.89x8.9_EF33.5_1"_L105_d16_Z4 - 4NPTSS1489335S16C
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
14.89*8.9*33.5*1″*105L*COOLANT*S16*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
Átmérő D:
14,89 mm