4NPTSS1489335S16 - 14.89*8.9*33.5*1″*105L*S16*4F*TISIN
Cikkszám:
J122064
Keményfém menetmaró, bevonattal 14.89x8.9_EF33.5_1"_L105_d16_Z4 - 4NPTSS1489335S16
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
14.89*8.9*33.5*1″*105L*S16*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
14,89 mm