4NPTSS1357260S16C - 13.57*7.3*26*1/2″*90L*belső hűtéses*S16*4F*TISIN
Cikkszám:
J122063
Keményfém menetmaró, bevonattal 13.57x7.3_EF26_1/2"_L90_d16_Z4 - 4NPTSS1357260S16C
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
13.57*7.3*26*1/2″*90L*COOLANT*S16*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Átmérő D:
13,57 mm