4NPTSA1357260S16C - 13.57*7.3*26*1/2*90L*belső hűtéses*S16*4F*RTAC"
Cikkszám:
J122055
Keményfém menetmaró, bevonattal 13.57x7.3_EF26_1/2"_L90_d16_Z4 - 4NPTSA1357260S16C
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
13.57*7.3*26*1/2*90L*COOLANT*S16*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Átmérő D:
13,57 mm