4NPTSA0555105S06C - 5.55*3.8*10.5*1/16*60L*belső hűtéses*S6*4F*RTAC"
Cikkszám:
J122051
Keményfém menetmaró, bevonattal 5.55x3.8_EF10.5_1/16"_L60_d6_Z4 - 4NPTSA0555105S06C
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
5.55*3.8*10.5*1/16*60L*COOLANT*S6*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
27
Átmérő D:
5,55 mm