4NPTMA160275S16C - 16*27.5*1″-11.5C NPT*105L*belső hűtéses*S16*4F*RTAC
Cikkszám:
J121881
Keményfém menetmaró 16x27.5_1"-11.5C NPT_L105_d16_Z4 - 4NPTMA160275S16C
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*27.5*1″-11.5C NPT*105L*COOLANT*S16*4F*RTAC
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
Átmérő D:
16 mm