4NPTMA160275S16 - 16*27.5*1″-11.5C NPT*105L*S16*4F*RTAC
Cikkszám:
J121880
Keményfém menetmaró 16x27.5_1"-11.5C NPT_L105_d16_Z4 - 4NPTMA160275S16
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*27.5*1″-11.5C NPT*105L*S16*4F*RTAC
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
16 mm