4HBSPS160378S16C - 16*37.8*1″*105L*belső hűtéses*S16*4F*TISIN
Cikkszám:
J122015
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x37.8_1"_L105_d16_Z4 - 4HBSPS160378S16C
Részletek
16*37.8*1″*105L*COOLANT*S16*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
Átmérő D:
16 mm