4HBSPS1603333S16C - 16*33.33*1/2″*95L*belső hűtéses*S16*4F*TISIN
Cikkszám:
J122013
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x33.33_1/2"_L95_d16_Z4 - 4HBSPS1603333S16C
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*33.33*1/2″*95L*COOLANT*S16*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Átmérő D:
16 mm