4HBSPS140259S14 - 14*25.9*3/8″*85L*S14*4F*TISIN
Cikkszám:
J122010
Keményfém menetmaró, bevonattal 14x25.9_3/8"_L85_d14_Z4 - 4HBSPS140259S14
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
14*25.9*3/8″*85L*S14*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
14 mm