4HBSPS1201882S12 - 12*18.82*1/2″*80L*S12*4F*TISIN
Cikkszám:
J122008
Keményfém menetmaró, bevonattal 12x18.82_1/2"_L80_d12_Z4 - 4HBSPS1201882S12
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
12*18.82*1/2″*80L*S12*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
12 mm