4BSPS160517S16 - 16*9.27*51.7*1″*120L*S16*4F*TISIN
Cikkszám:
J121962
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x9.27_EF51.7_1"_L120_d16_Z4 - 4BSPS160517S16
Részletek
16*9.27*51.7*1″*120L*S16*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
16 mm