4BSPS120265S12C - 12*7.29*26.5*1/2″*80L*belső hűtéses*S12*4F*TISIN
Cikkszám:
J121955
Keményfém menetmaró, bevonattal 12x7.29_EF26.5_1/2"_L80_d12_Z4 - 4BSPS120265S12C
Részletek
12*7.29*26.5*1/2″*80L*COOLANT*S12*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Átmérő D:
12 mm