4BSPS100206S10C - 10*5.38*20.6*1/4″*75L*belső hűtéses*S10*4F*TISIN
Cikkszám:
J121953
Keményfém menetmaró, bevonattal 10x5.38_EF20.6_1/4"_L75_d10_Z4 - 4BSPS100206S10C
Részletek
10*5.38*20.6*1/4″*75L*COOLANT*S10*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Átmérő D:
10 mm