4BSPS100206S10 - 10*5.38*20.6*1/4″*75L*S10*4F*TISIN
Cikkszám:
J121952
Keményfém menetmaró, bevonattal 10x5.38_EF20.6_1/4"_L75_d10_Z4 - 4BSPS100206S10
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél, öntvény
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
10*5.38*20.6*1/4″*75L*S10*4F*kemény megmunkálás
Raktárkészletek
Külső raktár, szállítás 1 hét
Nincs rakáron, gyártani kell: 4-5 hét
Adatok
Menet típus:
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
10 mm