4NPTS1489335S16 - 14.89*8.9*33.5*1″*105L*S16*4F*JJ
Cikkszám:
J122048
Keményfém menetmaró, bevonattal 14.89x8.9_EF33.5_1"_L105_d16_Z4 - 4NPTS1489335S16
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
14.89*8.9*33.5*1″*105L*S16*4F*JJ
Raktárkészletek
Külső raktár, szállítás 1 hét
Nincs rakáron, gyártani kell: 4-5 hét
Adatok
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
14,89 mm