4NPTS1357260S16 - 13.57*7.3*26*1/2″*90L*S16*4F*JJ
Cikkszám:
J122046
Keményfém menetmaró, bevonattal 13.57x7.3_EF26_1/2"_L90_d16_Z4 - 4NPTS1357260S16
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
13.57*7.3*26*1/2″*90L*S16*4F*JJ
Raktárkészletek
Külső raktár, szállítás 1 hét
Nincs rakáron, gyártani kell: 4-5 hét
Adatok
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
13,57 mm