4NPTM160275S16 - 16*27.5*1″-11.5C NPT*105L*S16*4F*JJ
Cikkszám:
J121873
Keményfém menetmaró 16x27.5_1"-11.5C NPT_L105_d16_Z4 - 4NPTM160275S16
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél, öntvény
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*27.5*1″-11.5C NPT*105L*S16*4F*JJ
Menet típus:
NPT
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
16 mm