4HTMS04881905S06 - 4.88*10.21*19.05*1/4″*65L*S6*4F*TISIN
Cikkszám:
J121250
Keményfém menetmaró, bevonattal 4.88x10.21_EF19.05_1/4"_L65_d6_Z4 - 4HTMS04881905S06
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
4.88*10.21*19.05*1/4″*65L*S6*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
Átmérő D:
4,88 mm