4HTMA04881905S06 - 4.88*10.21*19.05*1/4*65L*S6*4F*RTAC"
Cikkszám:
J121232
Keményfém menetmaró, bevonattal 4.88x10.21_EF19.05_1/4"_L65_d6_Z4 - 4HTMA04881905S06
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
4.88*10.21*19.05*1/4*65L*S6*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
Átmérő D:
4,88 mm