4HTM04881905S06 - 4.88*10.21*19.05*1/4″*65L*S6*4F*JJ
Cikkszám:
J121214
Keményfém menetmaró, bevonattal 4.88x10.21_EF19.05_1/4"_L65_d6_Z4 - 4HTM04881905S06
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, edzett acél 55 Hrc-ig, edzett acél 55-65 Hrc
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
4.88*10.21*19.05*1/4″*65L*S6*4F*JJ
Menet típus:
UNC
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
20
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
4,88 mm