4HBSPA1605165S16C - 16*51.65*1″*120L*belső hűtéses*S16*4F*RTAC
Cikkszám:
J121999
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x51.65_1"_L120_d16_Z4 - 4HBSPA1605165S16C
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*51.65*1″*120L*COOLANT*S16*4F*RTAC
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Átmérő D:
16 mm