4HBSPA1605165S16 - 16*51.65*1″*120L*S16*4F*RTAC
Cikkszám:
J121998
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x51.65_1"_L120_d16_Z4 - 4HBSPA1605165S16
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*51.65*1″*120L*S16*4F*RTAC
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
16 mm