4HBSPA160378S16C - 16*37.8*1*105L*belső hűtéses*S16*4F*RTAC"
Cikkszám:
J121997
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x37.8_1"_L105_d16_Z4 - 4HBSPA160378S16C
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*37.8*1*105L*COOLANT*S16*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Átmérő D:
16 mm