4HBSPA140259S14C - 14*25.9*3/8″*85L*belső hűtéses*S14*4F*RTAC
Cikkszám:
J121993
Keményfém menetmaró, bevonattal 14x25.9_3/8"_L85_d14_Z4 - 4HBSPA140259S14C
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
14*25.9*3/8″*85L*COOLANT*S14*4F*RTAC
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Átmérő D:
14 mm