4HBSPA1201882S12C - 12*18.82*1/2*80L*belső hűtéses*S12*4F*RTAC"
Cikkszám:
J121991
Keményfém menetmaró, bevonattal 12x18.82_1/2"_L80_d12_Z4 - 4HBSPA1201882S12C
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
12*18.82*1/2*80L*COOLANT*S12*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Átmérő D:
12 mm