4HBSPA1201882S12 - 12*18.82*1/2″*80L*S12*4F*RTAC
Cikkszám:
J121990
Keményfém menetmaró, bevonattal 12x18.82_1/2"_L80_d12_Z4 - 4HBSPA1201882S12
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
12*18.82*1/2″*80L*S12*4F*RTAC
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
12 mm