4HBSPA1002055S10C - 10*20.55*1/4″*75L*belső hűtéses*S10*4F*RTAC
Cikkszám:
J121989
Keményfém menetmaró, bevonattal 10x20.55_1/4"_L75_d10_Z4 - 4HBSPA1002055S10C
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
10*20.55*1/4″*75L*COOLANT*S10*4F*RTAC
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Átmérő D:
10 mm