4HBSP1605165S16 - 16*51.65*1″*120L*S16*4F*JJ
Cikkszám:
J121980
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x51.65_1"_L120_d16_Z4 - 4HBSP1605165S16
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél, öntvény
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*51.65*1″*120L*S16*4F*JJ
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
16 mm