4HBSP140259S14C - 14*25.9*3/8″*85L*belső hűtéses*S14*4F*JJ
Cikkszám:
J121975
Keményfém menetmaró, bevonattal 14x25.9_3/8"_L85_d14_Z4 - 4HBSP140259S14C
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél, öntvény
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
14*25.9*3/8″*85L*COOLANT*S14*4F*JJ
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Átmérő D:
14 mm