4HBSP1201882S12 - 12*18.82*1/2″*80L*S12*4F*JJ
Cikkszám:
J121972
Keményfém menetmaró, bevonattal 12x18.82_1/2"_L80_d12_Z4 - 4HBSP1201882S12
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél, öntvény
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
12*18.82*1/2″*80L*S12*4F*JJ
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
12 mm