4HBSP1002055S10C - 10*20.55*1/4″*75L*belső hűtéses*S10*4F*JJ
Cikkszám:
J121971
Keményfém menetmaró, bevonattal 10x20.55_1/4"_L75_d10_Z4 - 4HBSP1002055S10C
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél, öntvény
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
10*20.55*1/4″*75L*COOLANT*S10*4F*JJ
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Átmérő D:
10 mm