4BSTMA160285S16 - 16*28.5*1-11C BSPT*105L*S16*4F*RTAC"
Cikkszám:
J121901
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x28.5_1"-11C BSPT_L105_d16_Z4 - 4BSTMA160285S16
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*28.5*1-11C BSPT*105L*S16*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
16 mm