4BSTM160285S16 - 16*28.5*1″-11C BSPT*105L*S16*4F*JJ
Cikkszám:
J121894
Keményfém menetmaró 16x28.5_1"-11C BSPT_L105_d16_Z4 - 4BSTM160285S16
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, edzett acél 55-65 Hrc, ötvözött acél, szerszámacél, öntvény
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
16*28.5*1″-11C BSPT*105L*S16*4F*JJ
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
16 mm