4BSPTS1484420S16C - 14.84*9.1*42*1″*105L*belső hűtéses*S16*4F*TISIN
Cikkszám:
J122041
Keményfém menetmaró, bevonattal 14.84x9.1_EF42_1"_L105_d16_Z4 - 4BSPTS1484420S16C
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
14.84*9.1*42*1″*105L*COOLANT*S16*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Átmérő D:
14,84 mm