4BSPTS1484420S16 - 14.84*9.1*42*1″*105L*S16*4F*TISIN
Cikkszám:
J122040
Keményfém menetmaró, bevonattal 14.84x9.1_EF42_1"_L105_d16_Z4 - 4BSPTS1484420S16
Megmunkálandó anyag:
edzett acél 55 Hrc-ig, hőálló ötvözött acél, titán, rozsdamentes acél
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
14.84*9.1*42*1″*105L*S16*4F*kemény megmunkálás
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
14,84 mm