4BSPTA1334440S16C - 13.34*7.1*44*1/2*90L*belső hűtéses*S16*4F*RTAC"
Cikkszám:
J122031
Keményfém menetmaró, bevonattal 13.34x7.1_EF44_1/2"_L90_d16_Z4 - 4BSPTA1334440S16C
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
13.34*7.1*44*1/2*90L*COOLANT*S16*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Átmérő D:
13,34 mm