4BSPTA0931335S10 - 9.31*5.2*33.5*1/4*70L*S10*4F*RTAC"
Cikkszám:
J122028
Keményfém menetmaró, bevonattal 9.31x5.2_EF33.5_1/4"_L70_d10_Z4 - 4BSPTA0931335S10
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz, ABS műanyag
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
9.31*5.2*33.5*1/4*70L*S10*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
9,31 mm