4BSPT1334440S16 - 13.34*7.1*44*1/2″*90L*S16*4F*JJ
Cikkszám:
J122022
Keményfém menetmaró, bevonattal 13.34x7.1_EF44_1/2"_L90_d16_Z4 - 4BSPT1334440S16
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél, öntvény
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
13.34*7.1*44*1/2″*90L*S16*4F*JJ
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
14
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
13,34 mm