4BSPT0931335S10 - 9.31*5.2*33.5*1/4″*70L*S10*4F*JJ
Cikkszám:
J122020
Keményfém menetmaró, bevonattal 9.31x5.2_EF33.5_1/4"_L70_d10_Z4 - 4BSPT0931335S10
Megmunkálandó anyag:
előedzett acél, ötvözött acél, szerszámacél, öntvény
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
9.31*5.2*33.5*1/4″*70L*S10*4F*JJ
Raktárkészletek
Külső raktár, szállítás 1 hét
Nincs rakáron, gyártani kell: 4-5 hét
Adatok
Menet típus:
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
9,31 mm