4BSPA140260S14 - 14*5.38*26*3/8*85L*S14*4F*RTAC"
Cikkszám:
J121938
Keményfém menetmaró, bevonattal 14x5.38_EF26_3/8"_L85_d14_Z4 - 4BSPA140260S14
Részletek
14*5.38*26*3/8*85L*S14*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
14 mm