4BSPA100206S10C - 10*5.38*20.6*1/4*75L*belső hűtéses*S10*4F*RTAC"
Cikkszám:
J121935
Keményfém menetmaró, bevonattal 10x5.38_EF20.6_1/4"_L75_d10_Z4 - 4BSPA100206S10C
Részletek
10*5.38*20.6*1/4*75L*COOLANT*S10*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Átmérő D:
10 mm