4BSPA100206S10 - 10*5.38*20.6*1/4*75L*S10*4F*RTAC"
Cikkszám:
J121934
Keményfém menetmaró, bevonattal 10x5.38_EF20.6_1/4"_L75_d10_Z4 - 4BSPA100206S10
Megmunkálandó anyag:
alumínium, réz
Rendelhető, gyártani kell: 4-5 hét
Részletek
10*5.38*20.6*1/4*75L*S10*4F*RTAC"
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
10 mm