4BSP160517S16C - 16*9.27*51.7*1″*120L*belső hűtéses*S16*4F*JJ
Cikkszám:
J121927
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x9.27_EF51.7_1"_L120_d16_Z4 - 4BSP160517S16C
Részletek
16*9.27*51.7*1″*120L*COOLANT*S16*4F*JJ
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Átmérő D:
16 mm