4BSP160380S16C - 16*9.27*38*1″*105L*belső hűtéses*S16*4F*JJ
Cikkszám:
J121925
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x9.27_EF38_1"_L105_d16_Z4 - 4BSP160380S16C
Részletek
16*9.27*38*1″*105L*COOLANT*S16*4F*JJ
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Átmérő D:
16 mm