4BSP160380S16 - 16*9.27*38*1″*105L*S16*4F*JJ
Cikkszám:
J121924
Keményfém menetmaró, bevonattal 16x9.27_EF38_1"_L105_d16_Z4 - 4BSP160380S16
Részletek
16*9.27*38*1″*105L*S16*4F*JJ
Raktárkészletek
Külső raktár, szállítás 1 hét
Nincs rakáron, gyártani kell: 4-5 hét
Adatok
Menet típus:
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
11
Belső hűtéssel:
Nem
Szerszám típus:
Átmérő D:
16 mm