4BSP140260S14C - 14*5.38*26*3/8″*85L*belső hűtéses*S14*4F*JJ
Cikkszám:
J121921
Keményfém menetmaró, bevonattal 14x5.38_EF26_3/8"_L85_d14_Z4 - 4BSP140260S14C
Részletek
14*5.38*26*3/8″*85L*COOLANT*S14*4F*JJ
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Átmérő D:
14 mm