4BSP100206S10C - 10*5.38*20.6*1/4″*75L*belső hűtéses*S10*4F*JJ
Cikkszám:
J121917
Keményfém menetmaró, bevonattal 10x5.38_EF20.6_1/4"_L75_d10_Z4 - 4BSP100206S10C
Részletek
10*5.38*20.6*1/4″*75L*COOLANT*S10*4F*JJ
Raktárkészletek
Külső raktár, szállítás 1 hét
Nincs rakáron, gyártani kell: 4-5 hét
Adatok
Menet típus:
Inch-es menet:
Menetemelkedés / 1":
19
Átmérő D:
10 mm